Сиквел «Чим ми займаємося в тінях» нарешті почали писати після років затримок

Це доволі несподіваний розвиток подій, особливо з огляду на те, скільки проєктів зараз перебуває в роботі у Тайки Вайтіті. Після років спекуляцій сиквел його культової вампірської комедії «Чим ми займаємося в тінях» 2014 року, схоже, нарешті зрушив із місця.
Вайтіті разом зі співавтором і зіркою оригінального фільму Джемейном Клементом уже давно обговорював продовження під назвою «Ми перевертні». У ньому фокус мав би зміститися на зграю перевертнів на чолі з Антоном, персонажем Ріса Дарбі.
Під час участі в Міжнародному фестивалі анімаційного кіно в Ансі Клемент розповів Collider, що після років розмов і планування робота над сценарієм нещодавно справді почалася.
«Ми його пишемо, насправді. Ми почали писати. Довгий час ми просто говорили про це. А тепер почали. Зовсім нещодавно… Коли ми збираємося разом, то трохи над ним працюємо».
Оригінальний «Чим ми займаємося в тінях» був знятий із бюджетом у 1 мільйон доларів і значною мірою побудований на імпровізації — саме цей підхід допоміг сформувати його стиль. Згодом фільм отримав успішну телевізійну адаптацію від FX, яка виходила протягом шести сезонів і завершилася у 2024 році.
Клемент припустив, що сценарій, найімовірніше, буде завершений у 2027 році. Він також додав, що співпрацювати стало значно простіше тепер, коли вони з Вайтіті живуть в одній країні.
Наразі Вайтіті готує до осіннього релізу давно відкладений фільм «Klara and the Sun». Крім того, у нього в розробці ще кілька проєктів, зокрема екранізація «Barn 8», фільм зі всесвіту «Зоряних війн», ігровий ремейк «Flash Gordon», а також «The Incal» і «James».
Джерело: World of Reel

Коментарі (0)